Jetpack Joyride 2 به زودی برای Apple Arcade عرضه می شود

برای کسانی که با Jetpack Joyride آشنا نیستند، بازی دونده بینهایت که در آن بازیکن باید در یک جت پک در داخل آزمایشگاه پرواز کند در حالی که از موشک ها و موانع دیگر طفره می رود. توضیحات بازی جدید می گوید بازیکنان “با بری و بتی” متحد می شوند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، آزمایش های دانشمندان را متوقف کنند.

Jetpack Joyride 2 در 19 آگوست 2022 در اپ استور برای آیفون، آیپد، مک و اپل تی‌وی منتشر خواهد شد. اکنون می‌توانید یادآوری برای در دسترس بودن بازی تنظیم کنید.

Jetpack Joyride یک بازی موبایل کلاسیک و محبوب است که برای اولین بار در سال 2011 بر روی دستگاه های iOS منتشر شد. اخیراً بازی اصلی در Apple Arcade احیا شده است، اما به نظر می رسد توسعه دهندگان نمی خواستند به همین جا بسنده کنند. استودیو Halfbrick اعلام کرده است که دنباله ای برای Jetpack Joyride به زودی برای Apple Arcade عرضه می شود.

جالب است همانطور که اشاره شد لبه، Jetpack Joyride 2 در سال گذشته بی سر و صدا در چند کشور منتشر شد. با این حال، بازی برای مدت کوتاهی از اپ استور و گوگل پلی حذف شد. Halfbrick می گوید که این یک “مرحله بسته توسعه” بود و این بازی اکنون در انحصار مشترکان Apple Arcade خواهد بود.

این بازی که “Jetpack Joyride 2” نام دارد، در اصل دنباله ای بر Jetpack Joyride اصلی است. سبک گیم پلی و حتی گرافیک آن کاملاً شبیه Jetpack Joyride اول است. با این حال، این بار بازیکنان سطوح جدیدی را با ماجراهای بیشتر پیدا خواهند کرد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

البته با وجود شباهت هایی که به بازی اصلی دارد، Jetpack Joyride 2 گرافیکی با وضوح بالا و مکانیک های جدید را به ارمغان خواهد آورد. توسعه دهندگان همچنین می گویند “راه های جدیدی برای بازی وجود خواهد داشت”، اما جزئیات در حال حاضر نامشخص است.Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی