Level Touch همه کاره ترین قفل هوشمند موجود است [Video]

[ad_2]

Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

مانند Level Bolt، Level Touch شامل دستورالعمل‌های ساده‌ای است که شما را بدون زحمت در فرآیند نصب راهنمایی می‌کند. تا زمانی که قفل موجود شما بدون نیاز به فشار دادن درب بسته و قفل می شود، Level Touch باید بدون مشکل نصب شود و کار کند.

مانند سایر قفل‌های هوشمندی که از شرکت‌هایی مانند Yale استفاده کرده‌ام، Level Touch این امکان را به شما ارائه می‌دهد که به سادگی با فشار دادن قسمت خازنی بیرونی قفل کلید، درب را قفل کنید. این به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به اتصال به سیری یا بیرون آوردن گوشی، درب خود را به سرعت ببندید و قفل کنید.

دو چیز وجود دارد که Level Touch را از سایر قفل های هوشمند جدا می کند: ظاهر و تطبیق پذیری. در بیرون، Level Touch شبیه یک قفل معمولی است که در Home Depot خریداری می کنید. در نگاه اول، هیچ نشانه روشنی مبنی بر اینکه این قفل هوشمند است وجود ندارد. اگر شما فردی هستید که سخت افزار درب خود را ترجیح می دهید تا ظاهری ضعیف داشته باشد، Level Touch انتخاب خوبی است. حتی یک سوراخ کلید معمولی و کلیدها برای استفاده از Level Touch مانند سایر کلیدهای استاندارد وجود دارد.

اولین قدم این است که قفل موجود خود را بردارید، که شامل جعبه کلید، قاب پارویی، قفل و صفحه ضربه ای است. با حذف قفل موجود، نوبت به نصب دکمه Level Touch رسیده است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


در مجموع، نصب حدود 5 تا 10 دقیقه طول می کشد و به لطف دستورالعمل های گام به گام Level بسیار آسان است. پس از اتمام نصب، حتما قفل خود را با قاب پارو تست کنید تا مطمئن شوید که قفل به صورت دستی با استفاده از انگشت شست کار می کند. پس از تأیید عملکرد دستی، باتری CR2 را در داخل جعبه دنده نصب کنید و برنامه Level را نصب کنید.

من اخیراً دستانم را با قفل هوشمند Level Touch کثیف کردم، که جدیدترین حمله Level Home Inc. به فضای خانه متصل است. Level که جدیدترین قفل هوشمند آن در فروشگاه اپل به فروش می رسد و تیم طراحی آن شامل کارمندان سابق اپل است، به ارائه فناوری هوشمند در بسته ای شیک و کم اهمیت می بالد. در واقع، مگر اینکه کسی به طور خاص به شما بگوید، ممکن است حتی ندانید که Level Touch است یک قفل هوشمند برای جزئیات بیشتر، نمای کلی ویدیویی عملی ما را تماشا کنید.

برخی از افراد ایده مکانیزم قفل را که به عنوان یک محفظه باتری نیز عمل می کند، مسخره کرده اند و در نگاه اول عجیب به نظر می رسد. با این حال ANSI Grade 1/ANSI Grade A Touch Level در مورد استحکام قفل صحبت می کند. چنین رتبه‌بندی به این معنی است که Level Touch می‌تواند موارد زیر را پشتیبانی کند:

 • استحکام پیچ: 1350 lb-f بار جانبی
 • ضربه پیچ: 2 شات 148 فوت پوند (200 ژول)
 • اره پیچ: 5 دقیقه @ 5 پوند-ف
 • بار فشاری پیچ: 150 پوند-ف
 • 250000 چرخه
 • تست فوری: 10000 سیکل
 • ESD (تخلیه الکترواستاتیک): سطح 4

ظاهر ساده، تطبیق پذیری شدید

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اما علیرغم ظاهر ساده اش، Level Touch همه کاره ترین قفل هوشمندی است که تا به حال استفاده کرده ام. در اینجا راه های زیادی وجود دارد که می توانید با Level Touch تعامل داشته باشید:

 • کلید استاندارد
 • حساسیت لمسی
 • کارت های کلیدی مبتنی بر NFC
 • بلوتوث از طریق برنامه Level
 • HomeKit / سیری

پس از نصب و نصب دنده با استفاده از دو پیچ ارائه شده، موتور را وصل کرده و محکم خواهید کرد. وصل کردن موتور با طراحی اره منبت کاری اره مویی آن که در پیچ و مهره و پیچ نصب همراه آن قفل می شود، آسان شده است.

هنگامی که مونتاژ پیچ و مهره و موتور کامل شد، به سادگی محفظه کلید و محفظه پره را به هم وصل کنید. پس از نصب این بست های در، باید صفحه ضربه ای را به چارچوب در وصل کنید تا نصب کامل شود.

تو می توانی Level Touch 330 دلاری را مستقیماً از اپل بخرید یا از آمازون. نظر شما در مورد آخرین قفل هوشمند Level و به طور کلی قفل های هوشمند مجهز به HomeKit چیست؟ نظرات خود را در زیر در نظرات بیان کنید.

Level Touch این مفهوم را به سطح بعدی می برد. این همان ظاهر اصلی را ارائه می دهد، اما به طور کامل قفل درب شما را جایگزین می کند. این رویکرد ویژگی های جدید هیجان انگیزی مانند کارت های کلید NFC هتلی و تشخیص لمسی را ارائه می دهد.

نصب دستی سطح لمسی/ارائه ویدیویی

در حالی که از همه راه‌هایی که می‌توانید به Level Touch متصل شوید، قدردانی می‌کنم، از آنجایی که عمیقاً به اکوسیستم HomeKit علاقه‌مندم، بیشتر علاقه‌مندم که از طریق برنامه Home و سیری با قفل هوشمند ارتباط برقرار کنم. به طور خلاصه، Level Touch دقیقاً همانطور که از یک قفل هوشمند مجهز به HomeKit انتظار دارید کار می کند. می توانید به راحتی وضعیت قفل خود را با استفاده از سیری و برنامه Home بررسی کنید، از سیری بخواهید درهای شما را قفل یا باز کند و موارد دیگر. همچنین می‌توانید گردش‌های کاری اتوماسیون مختلفی را ایجاد کنید که دارای قفل سطح هستند. نیازی به گفتن نیست که سازگاری HomeKit احتمالاً بزرگترین نقطه فروش برای شخصی مانند من خواهد بود که سرمایه گذاری زیادی روی محصولات HomeKit انجام می دهد.

برای ویدیوهای بیشتر در 9to5mac در YouTube مشترک شوید

نصب بسیار ساده

من از طرفداران Level Bolt اصلی بودم، اما طرفدار بزرگتر Level Touch هستم. نکته اصلی این است که Level Touch بهترین قفل هوشمند موجود در بازار است. به همان اندازه که می شود محجوب است، در حالی که طیف گسترده ای از عملکردها را در زیر نمای بیرونی ساده در بر می گیرد.

در کل، پنج روش مختلف برای قفل کردن و باز کردن قفل درب با Level Touch وجود دارد، و این قبل از اینکه عمیق‌تر به اتوماسیون HomeKit و عملکرد خودکار برنامه Level Lock بپردازیم.

و حتی اگر کاربر Apple/HomeKit نیستید، Level Touch راه‌های زیادی برای ایمن‌سازی و دسترسی به خانه شما از طریق کلیدهای سخت‌افزاری، کلیدهای NFC هتلی، لمس خازنی یا استفاده از بلوتوث موقعیت جغرافیایی در ارتباط با برنامه Level ارائه می‌دهد. برای نمایش این روش‌ها در عمل، حتما ویدیوی بالا را تماشا کنید.

نتیجه

Level Lock اصلی با عنوان Level Bolt به عنوان جایگزینی برای مکانیسم deadbolt یک قفل موجود عمل می کرد. به عبارت دیگر، Level Bolt توانست به سادگی با تعویض قسمت های داخلی داخل قفل، قفل “گنگ” شما را به یک قفل “هوشمند” تبدیل کند.

پس از نصب و نصب دنده با استفاده از دو پیچ ارائه شده، موتور را وصل کرده و محکم خواهید کرد. وصل کردن موتور با طراحی اره منبت کاری اره مویی آن که در پیچ و مهره و پیچ نصب همراه آن قفل می شود، آسان شده است.

در داخل جعبه، Level Touch، صفحه ضربه ای، باتری CR2، به علاوه یک جفت کلید و دو کارت کلید هتلی را خواهید یافت. خارج از پیچ گوشتی و آیفون شما، همه چیزهایی که برای شروع به کار نیاز دارید داخل جعبه است.