Leviton کنترلر 4 دکمه ای هوشمند Decora را با HomeKit راه اندازی کرد

برای دیمر حسگر حرکتحسگر نور محیط، تنظیمات از پیش تنظیم شده در شب، راهنمای نور داخلی، تکرار حرکت، به علاوه توانایی استفاده از آن به عنوان مکانیزم کنترلی برای سایر سوئیچ های هوشمند و اتوماسیون HomeKit را دریافت می کنید.

و برای این کنترلر 4 دکمه ای هوشمند Decora با پشتیبانی از HomeKit نیازی به هاب/پل نیست.

دکوراسیون هوشمند کنترلر صحنه 4 دکمه ای نسل دوم مشخصات فنی:

  • سه دکمه بالا را با صحنه های سفارشی و فعالیت های اتوماسیون از طریق برنامه My Leviton یا برنامه Apple Home پیکربندی کنید.
  • چندین دستگاه Wi-Fi هوشمند Decora را با هم با استفاده از دستوراتی مانند “All Off”، “Movie Time”، “Party Mode”، “Game Night” و غیره کنترل کنید.
  • از کنترل صوتی با Amazon Alexa™، Hey Google®، و Apple Siri®، به‌علاوه برنامه‌های زمانی اختیاری، صحنه‌ها/فعالیت‌ها، و عملکرد تایمر خاموش شدن خودکار استفاده کنید.
  • هنگام جفت شدن با سوئیچ Wireless Leviton DAWSC Anywhere یا سوئیچ سیمی DD0SR در برنامه های تک قطبی یا چند موقعیتی استفاده کنید – نیازی به پل نیست.

پس از راه اندازی آن HomeKit غیر خنثی با راه اندازی خط سوئیچ ها و دیمرها در ماه می، Leviton با جدیدترین لوازم جانبی HomeKit خود، Decora Smart وارد بازار شد. کنترلر صحنه 4 دکمه ای نسل دوم. سوئیچ 4 دکمه ای جدید، کنترل ساده تک لمسی صحنه های HomeKit و چندین چراغ هوشمند و سایر دستگاه ها را فراهم می کند.

سوئیچ کنترل صحنه 4 دکمه ای انعطاف پذیر است زیرا می توان از آن در نصب تک قطبی یا چند قطبی استفاده کرد (همراه Switch در هر مکان برای برنامه های کاربردی چند مکان مورد نیاز است).

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

لویتون این خبر را امروز با عرضه Decora Smart اعلام کرد کنترلر صحنه 4 دکمه ای نسل دوم شروع فوری

علاوه بر محصولات HomeKit بدون خنثی، Leviton در ماه مه راه اندازی شد، نسل دوم دیمر هوشمند حسگر حرکت و سوکت ضد دستکاری آزاد شده اند (هر دو نیاز به سیم کشی خنثی دارند).

عملکرد کنترل صحنه HomeKit به این معنی است که می توانید سایر دستگاه های هوشمند خارج از محدوده Decora را نیز با این کنترلر 4 دکمه کنترل کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

کنترلر صحنه 4 دکمه ای نسل دوم با قیمت 83 دلار است اکنون در آمازون موجود است و سپرده خانه. همچنین امکان سفارش نسخه های حکاکی شده شخصی از طریق برنامه لویتون من.

دستگاه های جدید HomeKit Decora Smart نسل دوم

در این مدت، سوکت ضد دستکاری با بارهای تا 15 آمپر کار می کند و برای لامپ ها، پنکه ها، روشنایی تعطیلات، لوازم کوچک و غیره ایده آل است. این به جای اینکه چیزی از دیوار بیرون زده باشد، یک دوشاخه هوشمند داخلی را ارائه می دهد.