TextSniper یک ابزار عالی برای مک برای تبدیل گرافیک به متن است

TextSnipe یک نماد کوتاه به بالا و کلمات “Copied to Clipboard” را نمایش می دهد. روی سند خود و CMD-V به روش معمول کلیک کنید و متن OCR چسبانده می شود.

کارایی

در اینجا چند نمونه از عملکرد آن با گرافیک ظریف تر است.

من از این که چقدر خوب است متحیر شدم.

اما او همچنان موفق شد متن را با حروف بزرگ با طرح کلی سفید روی پس‌زمینه رنگی بخواند. (اتفاقا، اگر شما هم مثل من از طرفداران اندرو اسکات هستید، می توانید پخش آنلاین بازی.)

چیزی که واقعاً مرا تحت تأثیر قرار می دهد ترکیب سرعت و دقت است. در استفاده اولیه، علیرغم تلاش‌هایم برای یافتن نمونه‌های دشوار، تقریباً کامل بود.

گاهی اوقات نتیجه گیری از بررسی من نیاز به تأمل دارد. ممکن است خود محصول مزایا و معایبی داشته باشد و ممکن است لازم باشد بین قیمت و ارزش متعادل شود. الآن نه.

در اینجا می توانید گرافیک و متن گرفته شده را در کنار هم ببینید.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

در حال حاضر، من آن را با صدای بلند می‌خوانم و از دیکته سیری برای تایپ خودکار متن استفاده می‌کنم، اما این یک راه‌حل سخت است.

TextSniper یک بار هزینه 10 دلاری دارد که در حال حاضر به عنوان تبلیغ مقدماتی به 5 دلار کاهش یافته است. به نظر من، این کار را برای هر کاربر مکی که نیاز به رونویسی متن دارد، حتی گاهی اوقات (تا زمانی که از macOS Catalina استفاده می‌کنید) بی‌معنا می‌سازد. تا می توانید آن را با 5 دلار دریافت کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

TextSniper یک برنامه مک جدید است که ای کاش سال ها پیش داشتم. متن را از یک PDF گرافیکی یا غیر قابل انتخاب می گیرد و با استفاده از تشخیص کاراکتر نوری (OCR) به متن واقعی تبدیل می کند. استفاده از آن به آسانی گرفتن اسکرین شات و سپس چسباندن آن است.

به اندازه هر سیستم OCR که من تا به حال استفاده کرده ام به کامل بودن نزدیک بود و می توانست با طیف وسیعی از فرمت ها کنار بیاید.

قیمت گذاری و نتیجه گیری TextSniper

TextSniper است در سایت توسعه دهنده موجود است 10 یا 5 دلار در طول دوره تبلیغات مقدماتی.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


مهم نیست که چه چیزی به او پرتاب می کردم، او همیشه با آن کنار می آمد:

یکی از کسل کننده ترین جنبه های کار من زمانی است که باید متن ارائه شده به صورت گرافیکی را نقل قول کنم. بیانیه های شرکت در توییتر یک مثال رایج است، جایی که با ارسال تصویری از بیانیه، محدودیت کاراکتر را دور می زند…

به عنوان مثال، زمانی که اپل اعلام کرد که حساب توسعه‌دهنده اپیک گیمز را قطع می‌کند، مارک گورمن بیانیه‌ای از اپل منتشر کرد. این بیانیه به شکل نمودار بود.

در اینجا یک مثال نادر از یک خطا وجود دارد – حذف کولون در خط اول:

یا (برای مثال از دیروز):

کاری که TextSniper انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد هر کلمه ای را که روی صفحه نمایش خود قابل مشاهده است، صرف نظر از فرمت آن، انتخاب کنید و آن را به متن تبدیل کنید، می توانید آن را در هر سندی بچسبانید.

راه اندازی و استفاده کنید

برنامه را نصب و اجرا کنید. تنها علامت قابل مشاهده ای که دریافت می کنید یک نماد نوار منوی کوچک است، اما اکنون یک گزینه اسکرین شات جدید دارید: Shift-CMD-2. آن ترکیب را فشار دهید، ناحیه ای از صفحه را که می خواهید بخوانید انتخاب کنید، و … تمام. به معنای واقعی کلمه ثانیه طول می کشد.