TextSniper یک ابزار عالی برای مک برای تبدیل گرافیک به متن است

TextSniper یک بار هزینه 10 دلاری دارد که در حال حاضر به عنوان تبلیغ مقدماتی به 5 دلار کاهش یافته است. به نظر من، این کار را برای هر کاربر مکی که نیاز به رونویسی متن دارد، حتی گاهی اوقات (تا زمانی که از macOS Catalina استفاده می‌کنید) بی‌معنا می‌سازد. تا می توانید آن را با 5 دلار دریافت کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

یکی از کسل کننده ترین جنبه های کار من زمانی است که باید متن ارائه شده به صورت گرافیکی را نقل قول کنم. بیانیه های شرکت در توییتر یک مثال رایج است، جایی که با ارسال تصویری از بیانیه، محدودیت کاراکتر را دور می زند…

در اینجا یک مثال نادر از یک خطا وجود دارد – حذف کولون در خط اول:

TextSniper یک برنامه مک جدید است که ای کاش سال ها پیش داشتم. متن را از یک PDF گرافیکی یا غیر قابل انتخاب می گیرد و با استفاده از تشخیص کاراکتر نوری (OCR) به متن واقعی تبدیل می کند. استفاده از آن به آسانی گرفتن اسکرین شات و سپس چسباندن آن است.

برنامه را نصب و اجرا کنید. تنها علامت قابل مشاهده ای که دریافت می کنید یک نماد نوار منوی کوچک است، اما اکنون یک گزینه اسکرین شات جدید دارید: Shift-CMD-2. آن ترکیب را فشار دهید، ناحیه ای از صفحه را که می خواهید بخوانید انتخاب کنید، و … تمام. به معنای واقعی کلمه ثانیه طول می کشد.

TextSnipe یک نماد کوتاه به بالا و کلمات “Copied to Clipboard” را نمایش می دهد. روی سند خود و CMD-V به روش معمول کلیک کنید و متن OCR چسبانده می شود.

کارایی

به عنوان مثال، زمانی که اپل اعلام کرد که حساب توسعه‌دهنده اپیک گیمز را قطع می‌کند، مارک گورمن بیانیه‌ای از اپل منتشر کرد. این بیانیه به شکل نمودار بود.

من از این که چقدر خوب است متحیر شدم.

مهم نیست که چه چیزی به او پرتاب می کردم، او همیشه با آن کنار می آمد:

در حال حاضر، من آن را با صدای بلند می‌خوانم و از دیکته سیری برای تایپ خودکار متن استفاده می‌کنم، اما این یک راه‌حل سخت است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


در اینجا می توانید گرافیک و متن گرفته شده را در کنار هم ببینید.

یا (برای مثال از دیروز):

چیزی که واقعاً مرا تحت تأثیر قرار می دهد ترکیب سرعت و دقت است. در استفاده اولیه، علیرغم تلاش‌هایم برای یافتن نمونه‌های دشوار، تقریباً کامل بود.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

در اینجا چند نمونه از عملکرد آن با گرافیک ظریف تر است.

TextSniper است در سایت توسعه دهنده موجود است 10 یا 5 دلار در طول دوره تبلیغات مقدماتی.

اما او همچنان موفق شد متن را با حروف بزرگ با طرح کلی سفید روی پس‌زمینه رنگی بخواند. (اتفاقا، اگر شما هم مثل من از طرفداران اندرو اسکات هستید، می توانید پخش آنلاین بازی.)

کاری که TextSniper انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد هر کلمه ای را که روی صفحه نمایش خود قابل مشاهده است، صرف نظر از فرمت آن، انتخاب کنید و آن را به متن تبدیل کنید، می توانید آن را در هر سندی بچسبانید.

راه اندازی و استفاده کنید

گاهی اوقات نتیجه گیری از بررسی من نیاز به تأمل دارد. ممکن است خود محصول مزایا و معایبی داشته باشد و ممکن است لازم باشد بین قیمت و ارزش متعادل شود. الآن نه.

به اندازه هر سیستم OCR که من تا به حال استفاده کرده ام به کامل بودن نزدیک بود و می توانست با طیف وسیعی از فرمت ها کنار بیاید.

قیمت گذاری و نتیجه گیری TextSniper