Thinka اولین کنترلر HomeKit را که برای Z-Wave تایید شده است راه اندازی کرد


90 درصد از لوازم جانبی HomeKit مبتنی بر WiFi یا بلوتوث است که برخلاف پروتکل Z-wave، برای اتوماسیون خانگی بهینه نشده است. Z-Wave طیف کاملی از بیش از 3000 محصول خانه هوشمند را ارائه می دهد، بنابراین با باز کردن قفل Z-Wave برای HomeKit، Thinka بهترین های هر دو جهان را گرد هم می آورد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

– مایکل فرانکن، بنیانگذار و مدیر عامل Thinka

Thinka با هاب جدید Z-wave شکاف بین افرادی را که می خواهند از فناوری خانه هوشمند متمرکز بر حریم خصوصی اپل استفاده کنند، اما مزایای Z-Wave را می شناسند، پر می کند. Z-Wave رهبر بازار اتوماسیون خانگی بی سیم است. Z-Wave از Wi-Fi یا بلوتوث استفاده نمی کند، بنابراین کار بسیار بهتری را برای جلوگیری از تداخل انجام می دهد. Z-Wave همچنین به داشتن طولانی ترین عمر باتری در بین محصولات خانه هوشمند شناخته شده است. پروتکل Z-wave دارای بیشترین تنوع محصولات در بین تمامی فناوری های خانه هوشمند است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


فکر کردن کنترلر جدید Thinka Z-Wave Z-Wave خود را راه اندازی کرد. این کنترلر جدید اولین کنترلر Z-Wave دارای گواهی Apple HomeKit است و برای افزودن بیش از 3300 محصول هوشمند Z-Wave برای کاربران HomeKit طراحی شده است.

با اتصال Z-Wave به HomeKit، Thinka اکنون به کاربران اجازه می دهد به بیش از 3300 سوئیچ، دیمر، ترموستات، زنگ در، اسپرینکلر، بلندگو، فن، پرده و انواع سنسورهای هوشمند از 600 برند مختلف دسترسی داشته باشند. با استفاده از پل جدید، همه این محصولات می توانند در برنامه Home با پشتیبانی از اتوماسیون های Siri و HomeKit ظاهر شوند. این پل در اتحادیه اروپا در دسترس است تا بعداً در ایالات متحده عرضه شود.