Total War: WARHAMMER III اکنون در رایانه های Mac Silicon Apple در دسترس است

وارهامر III دارای امتیاز متاکریتیک 86 است و به خوبی با IGN، PCGamesN، Eurogamer و دیگران بررسی شده است.

جنگجویان سرسخت کیسلف و امپراتوری وسیع گراند کاتای در آستانه ایستاده اند، همانطور که یک شاهزاده شیطان انتقام جو قسم می خورد که کسانی را که او را فاسد کرده اند نابود کند. درگیری پیش رو همه چیز را فرا خواهد گرفت. آیا قادر خواهید بود بر شیاطین خود غلبه کنید؟ یا بهشون سفارش بدیم؟

اکنون در Steam بازی کنید

آخرین غرش یک خدای در حال مرگ، مرز بین دنیاها را می شکند و دریچه ای را به قلمرو آشوب باز می کند. از این گرداب، چهار قدرت تباهی – Khorne، Nurgle، Tzeentch و Slaanesh – بیرون می آیند و تاریکی و ناامیدی را گسترش می دهند.

باید توجه داشته باشید که این بازی دارای یک هشدار محتوای بالغ است زیرا “خشونت با ماهیت گرافیکی در دنیای فانتزی” را نشان می دهد.

Total War: WARHAMMER III اکنون برای macOS در دسترس است!

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Total War: WARHAMMER III پایان یک سریال پر از هرج و مرج و وحشت است.

– Feral Interactive (@feralgames) 5 مه 2022

Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

ارتش های اهریمنی را در کمپین های هرج و مرج خود رهبری کنید یا از قلمروهای فانی در برابر حملات بی امان آنها دفاع کنید، در نتیجه فاجعه بار سه گانه WARHAMMER!
pic.twitter.com/msfrDgaBwy

این بازی به حداقل پیکربندی سیستمی macOS 12.0.1 و همچنین 8 گیگابایت رم نیاز دارد. از تمام مدل‌های مک عرضه شده در نوامبر ۲۰۲۰ یا بعد از آن پشتیبانی می‌کند. تقریباً تمام سری مک های فعلی اپل شامل Apple Silicon است، به استثنای Mac Pro.

آیا بازی های WARHAMMER دیگری بازی کرده اید؟ راجع به آنها چه فکری میکردی؟ آیا قصد دارید پایان سه گانه را بازی کنید؟ نظرات خود را در زیر بنویسید

برای غلبه بر شیاطین آماده شوید! Total War: WARHAMMER III اکنون در macOS در دسترس است، اما فقط برای مک های Apple Silicon با تراشه M1 یا بهتر – نه اینتل.

اگر می‌خواهید بررسی کنید که آیا مک شما سازگار است، به «درباره این مک» در نوار منوی اپل رایانه‌تان بروید و تاریخ انتشار آن را بررسی کنید. هیچ توضیحی برای نسخه غیر اینتل وجود ندارد – با این حال، تعجب آور نخواهد بود اگر بازی های بیشتری انجام دهند.


برای کسانی که از Apple Silicon Mac استفاده می کنند، می توانند این بازی را هم اکنون در این آدرس خریداری کنند بخار برای 59.99 دلار همچنین، یک اضافی پادشاهی غول پیکر این DLC با قیمت 11.99 دلار برای خرید در دسترس است. اگر به دنبال یک کنترلر سازگار با Mac برای بازی هستید، راهنمای ما را در اینجا بررسی کنید.