[Update: New Wireless CarPlay options] بهترین گیرنده Apple CarPlay برای ماشین شما

سیستم‌های CarPlay Aftermarket از چندین شرکت تولید می‌شوند:

خلاصه بازی CarPlay:

در نهایت، تصمیم به خرید یا عدم وجود دارد جدید با CarPlay یا به جای آن به یک سیستم پس از فروش تکیه کنید. خودروهای جدیدی که از CarPlay پشتیبانی می‌کنند معمولاً ادغام بهتری با دوربین‌های عقب/جانب و کنترل‌های فرمان ارائه می‌کنند، اما همه خودروهای جدید هنوز با CarPlay عرضه نمی‌شوند، حتی اگر صفحه نمایش داخلی داشته باشند.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید سازگاری سیستم است. مشابه فناوری خانه هوشمند که با پلتفرم‌های آمازون و اپل کار می‌کند، سیستم‌های سرگرمی می‌توانند با Apple CarPlay و Android Auto گوگل کار کنند.

این گزینه ها نمونه هایی از مواردی هستند که در بازار پیدا خواهید کرد:

CarPlay داخلی یا پس از فروش؟

برترین ها:

CarPlay بی سیم

من ترجیح می‌دهم در صورت امکان، خودروی جدید را با CarPlay داخلی ادغام کند، اما توصیه می‌کنم آلپاین iLX-107 به‌عنوان یکی از گزینه‌های پس از فروش برای اندازه نمایشگر، نوع صفحه نمایش و پشتیبانی از CarPlay بی‌سیم. فقط توجه داشته باشید که اگر این یک عامل برای شما باشد، هیچ پشتیبانی از Android Auto وجود ندارد – پایونیر AVIC-W8400NEX با CarPlay بی سیم و Android Auto برای این منظور ارزش بررسی را دارد.

برخی از صفحه نمایش های لمسی مقاومتی مناسبی وجود دارند که تجربه مناسبی را با بودجه ارائه می دهند، اما سرمایه گذاری روی صفحه نمایش خازنی در نهایت تجربه بسیار بهتری را ارائه می دهد. در برخی موارد، می توانید برای یک تجربه بدتر هزینه بیشتری بپردازید! تفاوت بین انواع صفحه نمایش مانند مقایسه صفحه نمایش آیفون با ATM قدیمی است.

به همین دلیل، می‌توانید با خیال راحت فرض کنید که هر نسخه از CarPlay که امروز پیدا کنید، نیاز به اتصال به سیستم با کابل لایتنینگ دارد. با این حال، چند استثنا وجود دارد:

بهترین رسیورهای Apple CarPlay برای ماشین شما، لوازم جانبی و داخلی

خانواده من فقط از Apple CarPlay استفاده می کنند، اما اگر مسافری از اندروید استفاده کند، ممکن است Android Auto مفید باشد. پشتیبانی از هر دو سیستم نیز باید به ارزش فروش مجدد و جذابیت وسیله نقلیه شما کمک کند.

عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از از دست دادن دسترسی به دوربین های داخلی، نیاز به تعویض دوربین ها و احتمالاً از دست دادن دسترسی به کنترل های سیستم که فقط در سیستم اطلاعات سرگرمی پیش فرض موجود است.

باز هم، اینها توسط ما تست نشده اند و هیچ تضمینی وجود ندارد که این آداپتورها با نسخه های بعدی نرم افزار کار کنند. قبل از خرید تحقیق کنید

انواع نمایشگر

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اگر تصمیم دارید ماشین جدیدی بخرید که CarPlay را ارائه می دهد، به دنبال عواملی مانند اندازه صفحه نمایش و وضوح صفحه نمایش برای مقایسه باشید. با استقبال بیشتر خودروسازان از CarPlay بی‌سیم، قبل از خرید حتماً درباره گزینه‌های فعلی تحقیق کنید. بسیاری از فروشندگان تفاوت بین CarPlay و Wireless CarPlay را نمی دانند، بنابراین به اطلاعات خود تکیه کنید.

با آپشن ها و لوازم جانبی جدید در 1 ژانویه 2020 به روز شد.

Apple CarPlay + Android Auto

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

Nanoleaf HomeKit Lighting


در برخی موارد، ممکن است تجربه بهتری از خرید یک ماشین جدید بدون CarPlay و سپس داشتن یک واحد پس از فروش مانند Alpine iLX-107 با نصب CarPlay بی‌سیم داشته باشید.

همانطور که گفته شد، واحدهای جدید هنوز در حال معرفی هستند که فقط از یک سیستم پشتیبانی می کنند. اگر سازگاری دوگانه عاملی است، این را تماشا کنید.

Apple CarPlay با در دسترس بودن بسیار محدود در سال 2014 در برخی از خودروهای جدید و واحدهای اصلی بازار عرضه شد، اما امروزه تقریباً برای هر برندی می‌توانید پشتیبانی CarPlay را پیدا کنید. این حداقل برای CarPlay سیمی صادق است، اما CarPlay بی سیم تنها در چند گزینه در دسترس است.

در مورد نصب، اگر تجربه تغییر استریو ماشین را داشته باشید، می‌تواند یک کار DIY باشد، اما معمولاً می‌توانید 100 تا 500 دلار برای قطعات و خدمات بپردازید تا صفحه‌های CarPlay به درستی نصب شوند. قیمت ها اغلب به پیچیدگی کار نصب بستگی دارد، بنابراین برای اطمینان از شرکت های محلی خرید کنید.

Apple CarPlay بی خطرترین راه برای تعامل با آیفون در ماشین است. دلیلش این است که در حین رانندگی هرگز آیفون خود را لمس نمی کنید، کاری که به هر حال نباید انجام دهید. درعوض، ناوبری، ارتباطات و سرگرمی را با سیری و یک رابط ساده روی صفحه نمایش ماشین خود کنترل می کنید.

نوع نمایشگر یکی دیگر از عوامل مهم است. دو نوع با کیفیت های کاملاً متفاوت وجود دارد: خازنی که ترجیح داده می شود و مقاومتی که احتمالاً می خواهید از آن اجتناب کنید.

بهترین رسیورهای Apple CarPlay برای ماشین شما، لوازم جانبی و داخلی

در مورد واحدهای پس از فروش، CarPlay بی سیم نیز لزوماً گرانتر نیست. شما می توانید مدل هایی با قیمت کمتر از 500 دلار پیدا کنید. اگر امروز یک سیستم جدید می‌خرید، کاملاً ارزش بررسی دارد.

اما اگر ماشین شما صفحه نمایش داخلی نداشته باشد یا با Apple CarPlay کار نکند، چه؟ خبر خوب این است که لزوماً مجبور نیستید بیرون بروید و یک ماشین جدید بخرید. در بیشتر موارد، شما می توانید یک سیستم بسیار خوب در داشبورد را با قیمت 200 تا 1000 دلار خریداری کرده و نصب کنید. با این حال، انتخاب راه حل مناسب قبل از سرمایه گذاری مهم است. اینجا نکاتی وجود دارد :


اگر ماشین شما قبلاً CarPlay داشته باشد، اما بی سیم نباشد، چه؟ سوال عالی این منطقه ای است که ما هنوز آزمایش نکرده ایم، اما چندین فروشنده آداپتورهایی را ارائه می دهند که ادعا می کنند سیستم های CarPlay سیمی را به نسخه های بی سیم تبدیل می کنند.

بهترین رسیورهای Apple CarPlay برای ماشین شما، لوازم جانبی و داخلی