Wemo Stage Scene Controller یک ابزار ضروری HomeKit است

کنترل‌کننده صحنه Wemo Stage منحصراً از طریق HomeKit و از طریق برنامه Home کار می‌کند، به این معنی که اصلاً لازم نیست با برنامه Wemo درگیر شوید. می‌توانید صحنه‌ها را مستقیماً در برنامه Home به دکمه‌ها اختصاص دهید. در عمل، خوب است که نیازی به استفاده از برنامه دیگری برای مدیریت کنترل صحنه نداشته باشید، اما این بدان معناست که هیچ راهی برای مجبور کردن کنترل کننده صحنه برای به روز رسانی سیستم عامل خود وجود ندارد. در عوض، مجبور شدم چندین هفته منتظر بمانم تا به‌روزرسانی برای من منتشر شود و در پس‌زمینه نصب شود.

با این حال، ماه گذشته، Wemo روند ارائه پشتیبانی Thread را برای Stage Scene Controller آغاز کرد. برای کسانی که آشنا نیستند، Thread یک استاندارد خانه هوشمند جدید است که از یک پروتکل شبکه مش برای اتصال همه لوازم جانبی خانه هوشمند به یکدیگر استفاده می کند. به هیچ نوع هاب متصل به روتر شما نیاز ندارد.

طراحی فیزیکی Stage Controller نیز همه کاره است. در جعبه، صفحه ای خواهید یافت که می توانید آن را با استفاده از نوارهای چسب داخلی به چیزی مانند دیوار یا میز نصب کنید. سپس Stage Controller واقعی به صورت مغناطیسی به این صفحه وصل می شود، یا می توان آن را به تنهایی به عنوان یک کنترل دستی استفاده کرد.

Wemo Stage Scene Controller افزودنی عالی به تنظیمات HomeKit است و هدفی مشابه دارد. می‌توانید کنترل‌کننده صحنه را در محلی قرار دهید که دسترسی فیزیکی برای کنترل نور و صحنه‌ها امن باشد، مانند اتاق خواب مهمان یا حمام مهمان. به علاوه، طراحی و کنترل همه کاره آن، آن را به گزینه ای جذاب برای کاربران HomeKit تبدیل می کند.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

در تلاش بی پایان من برای ایجاد خانه هوشمند HomeKit کامل، متوجه شدم که یک کلید ترکیبی از کنترل های هوشمند و کنترل های فیزیکی است. یکی از جدیدترین موارد اضافه شده به تنظیمات من برای این است کنترل صحنه صحنه Wemoکه آوریل گذشته اعلام شد، اما اخیراً به لطف پذیرش Thread بسیار قابل اعتمادتر است.

صحنه صحنه Wemo است برای سفارش با قیمت 49.99 دلار در آمازون موجود است یا وب سایت بلکین. با توجه به تطبیق پذیری لوازم جانبی، قیمت بسیار مناسبی است.

کنترلر هوشمند Wemo Stage دارای سه دکمه فیزیکی است و از نه صحنه مختلف HomeKit یا ترکیب لوازم جانبی پشتیبانی می کند. شما می توانید سه صحنه HomeKit را به هر دکمه اختصاص دهید. یکی با فشار کوتاه، دیگری با دوبار فشار دادن و دیگری با فشار طولانی فعال می شود. این به شما کمی تطبیق پذیری در انتخاب صحنه هایی که می خواهید کنترل کنید می دهد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در عمل، Thread به طور چشمگیری قابلیت اطمینان، سرعت و قابلیت همکاری لوازم جانبی خانه هوشمند را بهبود می بخشد. در حالی که بسیاری از لوازم جانبی خانه های هوشمند برای اتصال به اتصالات WiFi (یا بدتر از آن بلوتوث) تکیه می کنند، Thread اینطور نیست. حتی جدیدترین HomePod mini و Apple TV از اتصال Thread پشتیبانی می کنند.

Wire همچنین می تواند به طور عطف به اکثر لوازم جانبی خانه هوشمند از طریق به روز رسانی نرم افزار اضافه شود و Wemo دقیقاً این کار را انجام داده است. و خوشبختانه، پشتیبانی Thread اکنون کنترلر صحنه Wemo Stage را از یک وسیله جانبی ساده به یک لوازم جانبی خانه هوشمند تبدیل کرده است.

دستی: کنترل کننده صحنه Wemo

با پشتیبانی از حداکثر نه دستور مختلف، یادآوری اینکه کدام صحنه، پایه یا ترکیبی از قطعات به کدام دکمه اختصاص داده شده است، ممکن است کمی گیج کننده باشد. خبر خوب این است که می‌توانید راه‌اندازی ساده‌تری را انتخاب کنید که در آن هر دکمه یک صحنه یا لوازم جانبی را فعال می‌کند. کاملا به شما بستگی دارد.

کنترل‌کننده صحنه Wemo Stage کاملاً با باتری کار می‌کند و به راحتی قابل تعویض است باتری CR2032. Wemo می گوید باتری باید حدود یک سال دوام بیاورد.

گرفتن 9to5Mac

همانطور که در ابتدای این مقاله گفتم، یکی از کلیدهای راه اندازی موفق خانه هوشمند این است که لوازم جانبی به سه روش قابل کنترل هستند: از طریق آیفون، صوتی و از طریق دستورات فیزیکی. خوانندگان قدیمی 9to5Mac خواهد دانست که من هستم یکی از طرفداران بزرگ Lutron Auroraکه با لامپ های Philips Hue ادغام می شود تا یکی از بزرگترین مزاحمت های خانه هوشمند Philips Hue را با افزودن گزینه کنترل فیزیکی برطرف کند.

کنترل‌کننده صحنه Wemo Stage منحصراً با HomeKit و برنامه Home در آیفون شما کار می‌کند. در برنامه Home، صحنه ها و لوازم جانبی مختلفی برای مدیریت نور، دما، رنگ و موارد دیگر ایجاد می کنید. کنترل‌کننده صحنه Wemo Stage با صحنه‌های HomeKit شما یکپارچه می‌شود و راه جدیدی برای مدیریت آنها با کنترل‌های فیزیکی به شما ارائه می‌دهد.

هنگامی که در آوریل گذشته برای اولین بار اعلام شد کنترل صحنه Wemo Stage را در دست گرفتم، اما به سرعت مشخص شد که کاملاً برای زمان اصلی آماده نیست. در واقع، این تجربه به قدری باگ و غیرقابل اعتماد بود که تصمیم گرفتم آن را در یک بررسی توضیح ندهم 9to5Mac. فقط به اندازه کافی قابل اعتماد نبود که توصیه ای را تضمین کند.

برای من، صحنه Wemo Stage را در دفترم قرار دادم و تنظیمات نسبتاً ساده‌ای را انتخاب کردم که در آن یک فشار دادن به سادگی لامپ‌ها و نورپردازی برجسته را خاموش می‌کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.